YÜZYILIN FORUMU
Lütfen Üye Olup Üyeliğinizi Aktiv Ediniz
YÜZYILIN FORUMU
Lütfen Üye Olup Üyeliğinizi Aktiv Ediniz
YÜZYILIN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YÜZYILIN FORUMU

WEBM@STER=Ismaıl Arpa WEBM@STER Oğuzhan Aldemir

AnasayfaAnasayfa  Metin2 EP ALIMI Icon_mini_portal1  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Metin2 EP ALIMI

+2
makinwa
alper09
6 posters
YazarMesaj
alper09

alper09

Seviye : 15

Metin2 EP ALIMI Empty
MesajKonu: Metin2 EP ALIMI   Metin2 EP ALIMI Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 3:56 pm

Bazı arkdaşlar forumun ep sattığına innamıyorlar bende inanmıyordum gerçekten ama yinede bir alıyım dedim ne olur değilmi 100 ep aldım arkadaşlar gerçekten satıyor forum ep foruma güvenebilirsiniz madem bu kadar fazla gold pre satıyor neden silkroadda gold satmıyo derseniz çünkü arkdaşın çaharı soyuldu para yapıyor şu anda bu yüzden gold satımı 2 ay sonra başlıyacakmış şu anda arkadaş 67 lvl nuker ile taxi yapıyormuş yakında gold da satılacak merak etmeyin bu arada herşeyi güvenle alabilirsiniz
alper09

alper09

Seviye : 15

Metin2 EP ALIMI Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 EP ALIMI   Metin2 EP ALIMI Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 3:57 pm

Bu arada gold satımı oyun üzerinden verilecek bunuda söliim
makinwa

makinwa

Seviye : 8

Metin2 EP ALIMI Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 EP ALIMI   Metin2 EP ALIMI Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 3:59 pm

evet bende inanmıyordum geçente warrockta para yoktu bi bakıyım dedim 1 gün içerisinde warrockda paramı aldım Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D
£O£OP55

£O£OP55

Seviye : 13

Metin2 EP ALIMI Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 EP ALIMI   Metin2 EP ALIMI Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 4:01 pm

gerçekten doğru tabi bana ep gibi şeyler beleş ama istediğiniz şeyi güvenerek alabilirsiniz.
Admin
Admin
Admin

Seviye : 16

Metin2 EP ALIMI Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 EP ALIMI   Metin2 EP ALIMI Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 5:47 pm

evet forumda bazı yalanlar çıkmış ep filan vermiolar die bu konu onlara cevap olsun
http://gencforum.web-rpg.org
MRSPEED

MRSPEED

Seviye : 4

Metin2 EP ALIMI Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 EP ALIMI   Metin2 EP ALIMI Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 10:13 pm

Beyler metin 2 nin yapımcılarının yaptığı yeni 4 story adlı bi oyun var ondada bakın o da güzel
pccanawarı

pccanawarı

Seviye : 2

Metin2 EP ALIMI Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 EP ALIMI   Metin2 EP ALIMI Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 1:36 pm

beyler bnde aldım sroda 500 silk aldım herkeze hayırlı olsun lol!

Metin2 EP ALIMI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 rehber
» Metin2 Ep ve Yang
» Metin2 GM Msnesi [Gerçektir]
» Metin2 Multı hack sürümü